When You Live in Argentina

Mieli draugai ir artimieji, jei jūs vis dar negalite įsivaizduoti, kaip atrodo gyvenimas Argentinoje, štai jums puikus paaiškinimas su iliustracijomis: When You Live in Argentina check it out!

Aš, beje, ne viską dar patyriau Argentinoje, kaip minėta pastarajame blog'e.

  • aš vis dar nevalgiau Asado (kažkokio tai tipo mėsgalių, dėl kurių visi alpsta)
  • taip pat Choripan (tai kažkokio tipo sumuštinis su mėsa...)
Bet po šitiek laiko dabar žinau TIKRĄ PICOS SKONĮ, kuris yra nepakartojamas. Picos storis - 2cm su tokio pat dydžio sūrio sluoksniu ant viršaus. Šitą picų meną argentiniečiai be jokių abejonių paveldėjo iš italų, kaip ir ledų gamybą, nes atsispirti Freddo ledams niekas negali. Nors ir jauti kaltę, pirkdamas pusę kilogramo ledų, nes žinai, kad tikrai nesusivaldysi ir juos suvalgysi akimirksniu, vis tiek perki, nes giliai širdyje žinai, kad už mėnesio tokio ledų nerasi! 

Prie visų pastarojo paviešinto blog'o įrašų pridėčiau dar vieną - neapsakomą emociją pamačius Teatro Colón! Tai vienas garsiausių pasaulio teatrų, kuriame su mielu noru praleisčiau kievieną savo sekmadienio rytą, klausydamasi pianino garsų bei žvalgydamasi į neapsakomo grožio koncertų salę. 

Ir dar pridėčiau akimirką, kai paragauji Choco Torta, nes tada vyksta "fiesta en la boca"!!! Mano kambariokė Orne vakar darė Choco Torta savo gimtadienio proga, tai aš ją išbučiavau paragavusi šito dangaus gabalėlio.
Gaila, bet negalėčiau pasakyti nieko panašaus apie Milanesas ir tartas...vien dėl šių dviejų patiekalų galiu teigti, kad Argentinos maistas man TIKRAI nepatinka, bet tada visada prisimenu "dulce de leche", picą ir Choco torta - visam gyvenimui pakeitusius mano nuomonę apie argentiniečių virtuvę!
O kai visiškai atsibosta picos, einam į "Taco Box", kur meksikiečių maistas degina burnas, o Margaritos priverčia suoliukus laužyti (pastaroji istorija nutylima, tačiau įkalčiai likę Maru telefone...).

Besos de Buenos Aires!!!No comments:

Post a Comment