Che que bárbaro!Hola mis divinos!

Taip seniai jau nerašiau, kad net nežinau nuo ko pradėt. Šį kartą pradėsiu nuo galo...
  • Ėjom pasiimt savo dienos maisto barake ir moteriškė, kuri dalina maistą buvo atsivedusi dukrą, kuriai sakė mus su Claire pamačiusi "Paliesk jas, jos iš Amerikos" (na, nieko nebesakau, kai žmonės sako, kad aš iš US, nes jau šiek tiek pabodo visiems aiškinti KAS TA LIETUVA). Taigi, vėliau jos dukra paprašė su mumis nusifotografuoti. Me parece un poco gracioso, no? Ok, MUY gracioso.
  • Ištrauka iš pokalbio su mama Kleiviene prieš pora dienų "Mam, žinai, man atrodo man neprireiks tų paltų ir megztinių kur atsiuntei. Čia kaip 20 laipsnių taip 20 laipsnių". Turbūt jūs irgi visi galvojat, kad čia visada karšta, šilta, visada šviečia saulė, visi deginasi parkuose ir šiaip geria Mojitos po palmėm. Turiu susprogdinti jūsų svajonių burbulą ir stereotipą. Šiandien dieną buvo 7 laipsniai. Taip, vienaženklis skaičius. Vėjas beveik išnešė mus, bet saulė vis tiek šviečia! Kaip mačiau iš socialinių tinklų, tai jūs visi ten Europoj pavogėt iš mūsų šilumą, bet negaliu skųstis...prieš gamtą nepakovosiu viena. Gi čia dabar žiema ateina (kad ir kaip juokingai tai skambėtų)...
  • Sekmadienį varėm į San Telmo. Šilta, gražu, šviečia saulė, visi laimingi. Pilna žmonių mugėje ir t.t. Einam, einam, kol galų gale išlindom prie žymiojo Obelisko, o ten pilna paauglių. Kai sakau pilna, tai įsivaizduokit Times Square dainuojančią Lady Gaga ir minią susirinkusią jos pažiūrėti. Me entendes??! Taigi, nesuprantam, kas čia vyksta. Galvojam reikia paklaust. Dar praleisim ką nors...atsisukam į vieną paauglį su breketais ir klausiam "Kas čia vyksta??!", atsakymas buvo trumpas "Justin Bieber gerbėjų susitikimas". Me estas cargando??? JUSTIN BIEBER susirinkimas???! Pasirodo jis tikrai nejuokavo, nes po to pastebėjom, kad mergaitės tikrai vaikšto su violetinėm kepuraitėm su JB inicialais. 
  • Dar supratau, kad jeigu niekada nesi gyvenime mašinoje dainavęs Queen "Don't stop me", tai reiškia dar nesi patyręs gyvenimo džiaugsmelio.
  • Mano šios savaitės žodis - BÁRBARO! Išvertus į lietuvių kalbą, žinoma, neskamba taip kietai, kaip ispaniškai, bet vis dėlto...vertimas būtų - puiku (sakiau, kad ne kietai skamba).
  • O, vos nepamiršau papasakot savo darbo istorijos! Taigi buvau susiradus darbą kavinukėj (žinot, man gi labai lengva susirast darbą bet kuriam pasaulio gale). Padirbau dvi dienas savaitgalį ir galvoju, kad gal visai nieko. Graži vieta, neblogi arbatpinigiai ir t.t. Trečiadienį turėjau dirbt visą dieną. Prabundu ryte ir galvoju "NEEEEEEEE! NENORIU!" Tada sugalvojau milijoną priežaščių (kurios, jūsų žiniai, tikrai svarios ir jų sugalvojau tikrai daug, tad net nesivarginsiu jų su jomis dalintis), tada pasitariau su Monikyte ir Edita ir nusprendėm, kad velniop tas darbas ir kad ne piniguose laimė ir mečiau darbą. Va šitaip greitai, lengvai ir paprastai. Mečiau darbą ir ėjau šokt tango. 
O čia mano gyvenimukas peržiūrėjus telefo turinį:
Moksliukų kerštas biblėj I
Moksliukų kerštas biblėj II
Knygų mugės atradimas nr.1: "Mažasis princas" degtukų dėžutės dydžio formato


Knygų mugė gigantiško dydžio!!!


SOSIŪRAS - suprantama tik anglų-ispanų kurso studentams (hahahaah)
"Mada yra tokia netoleruojama, kad privalo keistis kas šešis mėnesius" Oscar Wilde
Tiger city!! El Tigre - miestelis už BA. Kai nori pabėgti iš miesto...pabėgi ir randi tokį patį kiekį žmonių...
El Tigre!
Argentina labai liberali šalis..."TAI PAPRASTA...paskambink, rezervuok, mėgaukis..."

Man atrodo tai viskas, kuo norėjau pasidalinti su jumis, mis queridos! 

P.S. Gal kartais kas nors vasarą planuojat kelionę po Pietų Ameriką? Jei taip, prasineškit. Susitiksim! (paklausiau ir pati nusijuokiau, bet būtų BÁRBARO)

Chau mis boludos!


No comments:

Post a Comment