Urugvajus

Hola! Long time, no see, huh?

Vis kažkaip tas laikas čia kažkur dingsta ir neleidžia prisėst prie kompo. Tai Urugvajus, tai Tango, tai paskaitos, tai miegas...bet šiandien jaučiuosi pailsėjusi, todėl grįžtu į blogosferą su krūva nuotraukų (taip, pagaliau turiu nuotraukų)! Per šitą išnykimo laiką iš savo mylimo blogo nuveikiau daug dalykų (nebuvau šiaip sau išnykus). Svarbiausias iš jų - Urugvajus. 

Trumpai apie Urugvajų. Buvome ten savaitgalį, išleidom milijoną pinigų (t.y. beveik visą savo mėnesio stipediją), nes ten yra nežmoniškai brangu ir dar prisideda toks faktas, kad važiavau su amerikietėm, iš kurių dvi turi krūvą pinigų. Aš tikrai nesuprantu, iš kur čia tas mitas kilo, kad Lotynų Amerikoj pigu??! Urugvajuj dar brangiau nei BsAs! Jei nelabai įsivaizduojate, kas tas Urugvajus, tuoj jums trumpai "nupiešiu" vaizdą  (prieš važiuojant sukaukiau keletos klausimų iš serijos "kas tas yra??", todėl metas susipažinti). Pirmiausia, kur tas Urugvajus? Taigi, kaip matote, toli nereikėjo keliauti. Reikėjo tik persikelti su keltu ir viskas! 
Kelionės keltu čia labai smagios. Keliantis į Colonia ankstyvą rytą vyrukai sėdėję šalia mūsų išsitraukė instrumentus ir pradėjo grot. Pirminė Annie reakcija buvo "I'm gonna kill them", bet viskas baigėsi tuo, kad ji nusipirko jų CD! Užkrėtė visus balkanų muzika. Taigi, šeštadienį keliavome į sostinę - Montevideo. Tai pati nuobodžiausia sostinė, kurioje esu buvusi savo gyvenime. Pasidėjusios savo daiktus hostelyje, išėjom į "miestą", kuriame viskas uždaryta ir nėra ne vieno žmogaus gatvėje. Atrodo, kad vaikščiotume po vaiduoklių miestą. Šitaip ir praleidome savo dieną Montevideo. Geriausia dienos dalis buvo, kai valgėme picą, o vakare sėdint terasoje ant stogo ir geriant vyną, pasigirdo šūvis. Visos krūptelėjom ir neslėpsiu, tikrai išsigandom! Vėliau dvi mūsiškės išsiruošė "out", o mes su Claire ėjom miegot. Ryte prabudom, susipakavom ir išlėkėm į autobusą, kuris mus nuvežė į Colonia. Iš karto širdis atsigavo - saulė, jūra, žaluma, šiluma ir gaivus oras! Beje, čia ir žmonių buvo. Pavalgėm terasoje, kur gyvai grojo kažkokia neaiški Urugvajaus grupė, o prieš mus sėdėjo Princas (labai panašus į princą! Annie buvo įsitikinusi, kad jis princas). Taigi, sėdint saulės atokaitoje, nudegiau veidą, bet net nebuvo pikta, nes buvo tiesiog chill ir labai gera...geriausia dienos dalis buvo, kai išsinuomojome dviračius ir lėkėme laukiniais paplūdimiais ir slėniais!!! "I'm looking for freedom...." visą laiką skambėjo šita daina! Buvo tobula. O tada nusipirkom pavalgyt, kur sumokėjau 3lt už vieną obuolį (!!!!). Galiausiai grįžom keltu namo, o čia kelionė irgi neprailgo, nes akivaizdžiai buvo žmonių iš UBA (Universidad de Buenos Aires), kurie grįžinėjo iš futbolo varžybų ir visą valandą skandavo "DALE DALE DALE UBAAAA!!!!!". Tai taip ir grįžom namo. Buvau laiminga grįžus į BsAs...jaučiaus kaip grįžus namo. Buvo tikrai labai gera pabėgti nuo milžiniško miesto savaitgaliui, tačiau per pora dienų, spėjau jo ir pasiilgti. 
Urugvajus yra labai spalvinga šalis, kur yra labai daug street art'o, kas yra labai žavu! Check out mano fotkes:

Senos Coca-Cola reklamos ant kiekvieno kampo Montevideo!
"Always Coca-Cola"...
Vienas iš daugelio street art'ų
Montevideo (keista, bet matosi keli žmonės...matyt irgi turistai)
Brangi šalis, kur žmonės akivaizdžiai taupo degalus ir nevažinėja mašinomis...
Katy galvojo, kad čia žmogaus imitacija, bet pasirodo tikrai NE
Claire!
Aš ir mano išnešti vėjo plaukai ir prisimerkusios akys, nes saulė plieskia neišpasakytai
Claire, Katy, Annie ir aš
Aš tikrai žaviuosi street art'u Lotynų Amerikoje...
Aš tikrai žaviuosi street art'u Lotynų Amerikoje...PART 2
Montevideo architektūros įvairovė
Hostelio terasoje
Cute Claire!
Hostelio spalvos
Saulė, vanduo, vėjas....Colonia!!!
Mano mėgstamiausi plakatai iš MontevideoTaigi, šitaip atrodo Urugvajus. Apibendrinimui keletas eiptetų:
  • brangus
  • spalvotas
  • ramus
  • saulėtas
  • pripildytas gaivaus oro
  • žalias
  • draugiškas
  • chill
Besos!

No comments:

Post a Comment