Relindo!

Jeigu dabar tai skaitai, tai tada fonui hay que escuchar (reikia klausyt) šito: Soda Stereo.
Kadangi jau esu Argentinoj, tai vis dėlto nusprendžiau, kad jau metas atrasti muziką, kuri me gusta. Išklausinėjus žmonių, pagaliau atradau kažką, kas atgaivina sielą. Taigi, Soda Stereo - pirmas geras muzikinis radinys! Que copado/ kaip cool (įsiminkit šitą, nes dabar tai mano dažniausiai kartojama frazė)!

Šią savaitę išmokau daug dalykų ir aplankiau daug kampelių Buenos Airėse! Ką tik supratau, kad man darosi sunkoka rašyt lietuviškai, nes galvoju ir kalbu ispaniškai ir labai dar viduje su savimi kovoju, kai noriu išreikšt savo mintis ispanų kalba. Madre mia, kad tik greičiau išmokčiau aš tą prakeiktąją ispanų. Jaučiuosi tokia kvaila, kai nemoku pasakyt tai, ką noriu. Na bet nieko, IŠMOKSIU. Dar tik antra savaitė čia. Jau moku nemažai argentinietiškų "slangų", por ejemplo:

 • Que copado! (Šitą jau žinot)
 • Estás jodiendo! Angliškas atitikmuo - Are you kidding me? Lietuviškas - neskamba lietuviškai.
 • Boludo y pelotudo (keiksmų neversiu)
 • Que buena onda! Angliškai - good vibe, lietuviškai - atitikmens nėra, bet turbūt visi suprantat angliškai, taip kad nesivarginsiu aiškint
O mano šiandienos žodis - RELINDOOO!!! (vert. Augustei - kaip gražuuuuuuu)

Nežinau kodėl, bet man labai sunkiai rašosi. Man atrodo, kad reikia laukti įvėpimo. Todėl dalinuosi nuotraukomis iš šiandienos pasivaikčiojimo por la Caminita en la Boca. Šitas rajonas labai labai labai turistinis, bet nugrūstas į tokį užkampį, kad išėjus iš pagrindinės gatvės norisi greičiau iš ten važiuoti. Pagaliau pamačiau šiandien pirmąjį Tango valgant "empanadas" ir netgi nepagailėjau 2 pesų (t.y. vieno lito) šokėjams. Nebuvo labai įspūdinga, bet vis dėlto parėmiau tuos šokėjėlius. Beje, dabar visiems sakau, kad esu iš US, nes jau atsibodo visiems aiškint po pusvalandį kas ta Lietuva ir kur ji yra, ir įtikinėt, kad šita šalis TIKRAI egzistuoja. O Starbucks'e esu Vanessa, nes pirmą kartą, kai nuėjom kavos, tai vardą teko pačiai užsirašyt ant puodelio. 

Viską susumavus, praėjus dar vienai savaitei, galiu drąsiai teigti, kad dievinu šitą miestą! Čia yra Pietų Amerikos Niujorkas. Taip kad daugiau man nieko ir nereikia. Estoy muy contenta/ esu labai laiminga! Bueno, dalinuosi nuostabiom Buenos Airių spalvom ir einu miegot. 

Buenas noches!

BESOS!
2 comments:

 1. "Estás jodiendo! Angliškas atitikmuo - Are you kidding me? Lietuviškas - neskamba lietuviškai."
  užtad skomb žemaitiškaa :" A to bene blūsti ?"

  ReplyDelete
 2. ;DDDDDDDD nu kap aš unksčiau nepagalvuojau!!!

  ReplyDelete