Bienvenido!

Hola! Pripraskit dabar prie ispaniškų intarpų, nes dabar mano metas prisitaikyti prie argentiniečių. Taigi taigi taigis...šiandien buvo mano oficiali diena Buenos Airese. vakarykštės neskaitau, nes pusę dienos praleidau oro uoste, kol sulaukėme kol Pancho (vairuotojas) visus mus paims ir išvežios namo. Tai po dviejų dienų kelionės nieko daugiau nenorėjau kaip tik išsitiesti naujoj argentinietiškoj lovytėj. Lovytė tai visai nieko. Nors barakas tai toks įdomus. Labai labai labai kitoks nei kituose pasaulio kraštuose. Čia gyvena vien tik mergaitės ir yra moterytė, kuri duoda valgyt (ką tik buvo atėjus paklaust ar noriu valgyt, tai davė ir valgyt, ir obuolį ir net vandenuko)!!! P.S. valgau vėl mėsą, nes valgau viską, ką duoda nemokamai. Dar turiu kamabriokę, kurios dar nėra, nes kažkur keliauja, bet man atrodo, kad argentinietė, tai jau galiu pamiršt anglų kalbą ir teks  vis dėlto kalbėt savo laužyta ispanų. Ačiū Dievui, kad aš ne viena čia tokia laužytai kalbu, tai visai smagu, nesijaučiu lūzere. Dauguma tai čia yra iš Amerikės, bet jie irgi nelinkę kalbėti angliškai, nes nori išmokt ispanų, tai labai smagu visiem kartu pasifailint ir net negėda laužytai kalbėt. Estupendo! O šiandien buvo labai ilga dienelė...buvo pirmas susitikimas ir dokų pildymai univere. Man labai pasisekė, kad tam pačiam barake gyvena dvi anglės, tai kartu su jom varėm, tai net nepsiklydom (t.y. viena anglė čia jau apie mėnesį, tai aš tiesiog jas sekiau).
Po šiokios tokios įžangos atėjo metas mano pirmosioms patirtims Buenos Airėse:

 • kas sakė, kad čia pigu?????????? Taip, Juste, tu sakei, kad tau sakė taip. NO ES VERDAD. Mierda. Oro uoste pirkau mažą buteliuką vandens už 18 pesų, tai yra 9lt. Žinoma, parduotuvėj dvigubai pigiau, bet vis dėlto, maistas čia sakyčiau tikrai brangus. Taip kad ačiū dievui, kad yra moteris, kuri mus maitina! Sakyčiau gana ironiška yra tai, kad čia alkoholis yra pigesnis už maistą...bueno, no es malo.
 • šitas miestas yra milžiniškas!!! Jis toks didelis ir toks painus, kad atrodo niekada nesugebėsiu susigaudyt kur randuosi. Galvojau, kad Niujorkas yra jau kaip ir big deal, bet pasirodo Buenos Aires yra tūkstantį kartų painiau! Čia žmonės bet kaip eina per gatvę. Ir šiaip čia jų labai daug. Pancho lyg ir sakė, kad BA yra apie 8mln žmonių...na, reikėtų patikrinti pačiai. Pasakysiu patikrintą reikalą! 
 • Gražūs žmonės!!! Žmonės čia tikrai visi labai amamble ir šiaip GRAŽŪS. Net senyvo amžiaus porelės labai mielos. Amerikiečių tai tokia rekacija pirma buvo kol dar buvom oro uoste "I haven't seen any fat people yet". Šiandien per pertrauką ėjom su Natalie pasivaikščiot, tai buvo įėjusios į vieną lempų parduotuvę, kurios savininkas senas senučiukas argentinietis taip nuoširdžiai su mumis bendravo, kad net sunku buvo išeit. O jo tėtis buvo lietuvis!!! Aišku, jis moka tik kelias frazes rusiškai ir AIŠKU mano, kad aš moku rusų. 
 • Ledai! Šiandien valgiau savo pirmuosius ledus. Radom su Natalie ledainę. Rinkomės, ragavom ledus amžinybę...o jau kai išsirinkom, tai man jie AIŠKU nuvarvėjo visur ant baltos bliuskės ir kelnių. La evidencia de los helados. Net buvau pasiilgus tirpstančių ledų ir kimbančių pirštų.
 • tobulas oras! Dabar čia turbūt kokie 25 laipsniai, tai tiesiog hay que disfrutar el sol. Gaudau, ryju saulę...TOBULA.
Tai va tokie mano pirmieji pastebėjimai ir patirtys. Kol kas nieko aš čia nesigaudau. Esu pasimetus, bet įdomu viskas labai! Laukiu nesulaukiu, kada nebebūsiu naujokė ir pradėsiu suvokt pasaulį!

Hasta luego!!!

Besos

P.S. Čia mano pirma foto iš Buenos Airių. Taip, pasijuokime visi kartu drauge. Aš čia dar be dėmių. Daugiau savo foto neturiu. Dar nepasikeičiau, taip kad nėra į ką žiūrėt. Net neįraudau šiandien.

P.S. Perdon por los errores/atsiprašau už klaidas, bet labai jau esu pavargus ir einu miegot...


Šita skirta Bernadetai.Freudas ir Argentinoj gerbiamas, tai tau čia irgi patiktųl
O šita skirta man...kol Haris Poteris egzistuoja ir čia, tol aš saugi!!!
6 comments:

 1. Sorayaaaaaa nu kaip ispaniškai pradėjai varyt!!!!! kas antras sakinys užsibaigia ispaniška fraze!!!! Tu žinai, kad mano širdis tiesiog dainuoja tai išgirduuuuus. Nu nerealiai galiu pasakyt! pasifotkink guapa ir parodyk mum daugiau tos sauuuulės ir ledų!!!! myliuks bučiuks, monikytė be tavęs liūdi.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Monikyte, išgirstum mane dabar kaip failinuos, tai nebesidžiaugtum taip;DD bet žinok labai stengiuosi!!!

   Delete
 2. užskaitau " el estudiante" !
  ir dėl tų kainų .... nu so-rrrrrrry (olandiški intarpėliai. ne sooo-rry )
  suori suori ... bet mane pačią tada apgavo meksikiečiai .
  damn you ! bandyk lygtis kainas . :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Šūda čia nuslygsi, kai tiesiog iš veido mato, kad esu ne vietinė...:D gal vėliau kai biški adaptuosiuos ir nebe bus mano tokia broken spanish pabandysiu:D

   Delete
 3. kaip fainai!! džiaukis saule už mus, nes Vilniuj dar sniegas ir vėl žada kirst minusinė temperatūra :)) linkiu Argentinog neįgyt to vietinio akcento ir grįžus nevadint ,,lluvia" ,,šuvia" ;D

  ReplyDelete
 4. hahha.bus smagu su tuo akcentu;DD siunčiu daug saulės visiems!!

  ReplyDelete