Performances

O kad turėčiau išmanujį telefoną...parodyčiau jums tiek nematytų dalykų, kad būtų ROFL (Rolling On the Floor Laughing). Kadangi mano "išmanusis" telefonas dabar yra NOKIA nežinia kokio senumo (atlenkiamas), žodžiu, vintage, tai bandysiu viską papasakot.
Pradėkim nuo įsimintiniausio performanso šiandien. Negaliu patikėt, kad šiam pasaulyje gali egzistuoti TOKIŲ žmonių. Dirbam sau šiandien keturios "D'VIDA girls" ir įeina moteriškė. Pradeda kalbėt ir su visom mumis pažindintis. Na, kol kas nieko. Tada pradeda rodyti savo sūnėno ir dukterėčios nuotraukas, kurių gimtadienis bus rytoj. Pasirodo, ji sukūrė jiems dainą. You go, woman! Negana to, kad jau papasakojo pusę savo givenimo ir supažindino su savo giminėm, pradeda dainuoti savo kūrybos dainą. FOR REAL??! Stoviu, klausau ir galvoju OMG. Tai nebuvo vienas iš tų keistų, bet sąlyginai gerų pasirodymų. Tai buvo "Hip hip Hurray Happy Birthday song". Pasižiūriu į Octavia -tramdo juoką, pasižiūriu į Liz ir Ty - mandagiai šypsosi. "Am I the only one who hates her?". Pasirodo aš ne viena. Po amžinybės JI išeina ir tada D'VIDA nuaidi juoku. And I think to myself WTF??
Po darbo įšokau į metro ir greitai nusigavau iki Union Sq, kur karaliauja "nesuprasti" paaugliai ir kiti keistuoliai. Atsisėdus pavalgyti "Chop't" pačių skaniausių NY salotų, negalėjau nustoti šypsotis dėl nepaaiškinamos priežasties (galbūt todėl, kad salotų pjaustytojas sakė, kad aš jo "favorite customer", o gal todėl, kad prieš tai buvau batų rojuje, o gal mane vis dar linksmino dainuojančios moters prisiminimai). Sėdžiu sau ir valgau. Staiga prie lango prisiploja vienas juodukas, tada jo pavyzdžiu paseka dar 3 jo draugai. Mirštu iš juoko viena prie stalo. Sugebu tik parodyt "HEART" ženklą ir taip paliksminus juos ir save išeinu iš salotų baro. Einant Union Sq dar išgirstu Harre Krishna garsus ir galvoju "That's enough", tad įsėdu į metro ir važiuoju savo Q traukiniu namo.
Beje, praėjęs sekmadienis buvo THE MOST FABULOUS! Pamačiusi FB, kad Lincoln Center NEMOKAMAI rodys filmą "About Face: Supermodels then and Now" po darbo tiesiai ten ir nutipenau. Net eilėje nebuvo nuobodu stovėt, nes už nugaros stovėjo "vyrukai", kurie kalbėjo apie Twiggy, gėjų klubus ir kitas linksmybes Ibizoje. Iš pradžių galvojau, kad prakeiksiu Kas už tai, kad reikėjo pusvalandį vienai stovėti, bet po to taip įsijaučiau į svetimą pokalbį, kad net nustojau skaityt savo knygą ir paslapčia klausiausiu "fabulous" pokalbio. O po filmo kalbėjo pats režisierius ir net patys supermodeliai Pat Clevland ir Carol Alt! Na, man tikrai nedaug reikia iki pilnos laimės.

Čia dalelė mano kasdienybės. Liz, Sharoonay, Gizele and Elizabeth po PRINCESS BOWLING. Yap, mes žaidėm Princess Bowling. Gizele nuo šiol oficialiai karūnuota D'VIDA princesė! Ne, man ne gėda.


xo xo

No comments:

Post a Comment