Other sides of NY

Lazy morning in NY. Šiandien vis neduoda ramybės visokie skambučiai, žinutės...nu ir kaip miegot laisvadienio dienelę? Vat ir nemiegi taip, bet vis tiek guliu lovoj ir vartausi kaip rainakėlis.
Nauji atradimai NYC:
  • pati skaniausia pica mano gyvenime, kokią esu valgiusi. Tiesiai iš italo rankų. "Vinny's Pizza" Brooklyn Heights'e. Prisiminsiu visą gyvenimą tą picos skonį. Picos tikrai daromos su itališka meile. Grazia (tikiuosi, kad taip italai sako "ačiū")! O jau italo mielumas ir gerumas...et. BFF in Brooklyn!
  • Williamsburg rajonas - abi jo pusės. Viena - hipsterių su nerealiom second hand parduotuvėm (kai gausiu pirmą atlyginimą - tiesiu taikymu ten) bei kita jo pusė - ispanakalbių, ją pavadinom lietuviškais Gariūnais. O beibi. 
  • Bagels - paskrudintos bandelės su džiovintų pomidorų ir kremo įdaru Manhattan'e. Nusivedė italė ten paskanaut ir paragaut, tai po darbo buvo pats geriausias dalykas, kuris galėjo man nutikti. Nors šis išradimas iš tiesų yra žydų, bet sakoma, kad Niujorke šis išradimas yra daug skanesnis. Visai ne keista, nes juk čia tiek daug žmonių su juodom juokingom kepurėlėm and galvos (žydų).
  • Nejaukusis bragangusis rajonėlis Manhattan'e, kur visi skuba, lekia, pasidabinę kostiumais. O papuoliau ten visai netyčia (iš tiesų tai tyčia). Ėjau į darbo pokalbį į vieną restoraną. Bet nesitikėjau TOKIO restorano. Atėjau su savo gėlėtu kombinezonu, visa tokia linksmai ir lengvai nusiteikus ir žiūriu - RESTORANAS, pilnas kostiumuotų žmonių. OMG galvoju. Pakalbėjau su menedžeriu. Bent jau buvo sužavėtas, kad moku daugiau nei vieną kalbą...thank God, taip ir nepaskambino, nes ten dirbt būtų labai nejauku. Taip sakant awkward. 
  • Nauji performansai metro. Pirmas - benamis juodukas pradeda savo "show". Sako mums "Do you know that your grandfather was black?", tada dviem panelėm sako "Are you lesbians? I am the same as you: I eat cucumbers, hamburgers and other stuff. I am lesbian too!". Antras: trys pagyvenę juodukai dainuoja trim balsais. Visai neblogai. Ir vėl man vienai tik buvo įdomu ir viena šypsojaus, bet nenorėjau to parodyt, kad nereikalautų, kad įmesčiau pinigų (bet šiaip kietai dainavo tikrai). Trečias: saksofonas ir elektrinė gitara. Čia buvo pats keisčiausias performansas, suprantamas tik Bernadetai. Bernadet, pameni trumpametražių filmų naktį ir tą japonišką filmuką, kur dainavo kažką, kur man labai nepatiko ir užmigau? Tai buvo kažkas panašaus ir nesuprantamo (na, žinai, ne man nieko nesuprantančiai apie meną....).  Įamžinom.Check this out, Bernyn: 
  • O šiandien bandysim atrast Manhattanage!
xo xo

No comments:

Post a Comment