NY, I love you

Hi, how are you? Būsiu itin mandagi, kai grįšiu ir dar daugiau šypsosiuos.
Kas galėjo pagalvot, kad NY mane galėtų mylėt? Matyt tai dėl to, kad aš jį buvau įsimylėjus dar jo net nemačiusi. Jau penkias dienas dirbau savo "D'vida" health bar. Čia išmokau daryt nerealiausius pačius skaniausius vaisių koktelius. Už juos sielą galima parduot karštą vasaros dieną (o čia tikrai karšta). Dar susilaukiu kasdien komplimentų, kad labai gražiai šypsausi, sako man "keep smiling" vyrai iš sporto salės, net kažkuo pritraukiu klientus užeit į mūsų barą, nešiodama po World Wide Plaza smoothies pavyzdukus bei šaldytą jogurtą. O dvi damos sakė, kad aš esu "a very good advertisement". Kas galėjo pagalvot, kad aš galiu būti puiki reklamos meistrė, pritraukianti klientus?? Linksmiausia darbo dalis turbūt ir yra ta, kai nešioju visiems savo padarytų kokteilių pavyzdukus. O vėliau šiaip pjaustom vaisius, daržoves, šokam, dainuojam "I said what what in the butt". Keisčiausia tai, kad aš ten visai nepavargstu. Labai greitai ten laikas pralekia su tais sveikuoliais bendradarbiais (kas čia žino kiek jie ten sveikuoliai). Beje, čia pradėjusi dirbti visiškai pakeičiau nuomonę apie amerikiečius. Pasirodo, kad jie visai ne kvaili. Viena bendradarbė - mokytoja, kita -  šešiolikos metų jau moka keturias užsienio kalbas, dar kita - šokio bakalaurą turi. Padariau išvadą, kad čia kaip Lietuvoj - kaime žmonės tik ūkiu rūpinasi (Seaside Heights tik atrakcionais), o mieste žmonės mokosi ir tobulėja. Va, kur šuo pakastas. Buvau netinkamoj vietoj (kaip visada pataikau ne ten kur reikia). Bet dabar jau pagaliau esu savo vietoje!
Praėjo 4th of July jau taip ilgai laukta ir išpūsta šventė. Visi tik ir klausinėjo tą dieną kur švęsiu, ką veiksiu. Aš tik gūščiojau pečiais. Na, bet mano bendradarbės taip pat ne patriotės. Sakė, kad tai tik gera proga su draugais išeiti "out". Bandėm ir mes taip padaryt...meanwhile supratom, kad nežinom kur eiti. Net nežinom kur tuos fejerverkus žiūrėt (aišku, aš negalėjau paklaust savo bendradarbių.....). Tai ta proga sugalvojom, kad puikus vaizdas turėtų atsiverti iš centrinio parko. Good luck with that, girdėjom tik sprogimus. Bent jau pasigrožėjom nerealiu naktiniu glamorous NYC, kur karietos veža iki Times Square už 20$. Po to vis tiek dar norėjom kur nors nueti, bet po kiek laiko suvokėm, kad Midtown of Manhattan is not for us. Tai einant iš parko, policininkai per garsiakalbį dar spėjo pasakyt Augustei "I love your orange shoes, happy 4th of July" ir tada jau "virinom" iš centrinio parkelio. Einant prasilenkėm su spalvotais, išskirtinio grožio vyrais su neaišku kokio aukštumo high heels bei kitais įdomiais žmonėmis. Beje, buvom Augustai suradusios vaikiną aktorių, kuris jai nelabai patiko, tad ir jį palikom Midtown'e ir išvykom atgal į savo mielajį Brooklyn'ą, supratusios, kad šitas miestas toks didelis, kad net nežinai, kur nueiti...
O šiandien, kadangi man laisvadienis (anot Liz, mano menedžerės, jau ir taip daug dirbau), tai nusprendėm apžiūrėti Brooklyn'ą. Įsimylėjau jį labiau net negu Manhattan'ą. Užlipom ant Brooklyn'o tilto, po to ėjom Brooklyn Heights ieškoti padėvėtų knygų parduotuvėlės. Einam einam, einam einam, vis dar einam (praėjom visokių grožybių, kurioms reikia "dinero") ir tik žiū - širdis užliejo džiaugsmas. Radom tai apie ką svajojom. Apleistą second hand knygų parduotuvėlę. Įeinam į vidų - knygų kalnų kalnai. Net nežinom nuo ko pradėt. Įeinantys žmonės net negali prasilenkti vienas pro kitą dėl per didelio knygų kiekio. Labai gretai ten laikas pralėkė, bet pagaliau turėsiu ką veikti metro tas 40min, kol važiuoju į darbą. Mano sąskaitoje "A Clockwork Orange" ir Dostojevskio "Idiot". Nuostabu. Galiausiai mūsų pasivaikščiojimą po Brooklyn'ą vainikavo pati skaniausia itališka pica. Tikra itališka pica, tiesiai iš italo rankų. Jau koks linksmas pasitaikė italas! Sakė paskambint už dviejų dienų, suras mums darbą pas savo draugus kavinėse (good one, na, bent jau buvo linksma).
Tai va taip ir gyvenam - kasdien vis atrandam kažką naujo čia. Vieną dieną būnam Midtown'e, kitą - jau savam kampe Brooklyn'e. NY, I love you.

Čia mes gyvenam. Not bad sakyčiau vaizdelis nuo Brooklyn Bridge:
 Centrinio parko chillinimo ypatumai....
 4th of July be fejerverkų. Kas galėjo pagalvot, kad ČIA jų gali nesimatyt. Bent jau pamatėm glamūrą NY!
Po švenčių taip žmonės namo važiuoja metro...
 Meanwhile....mes po švenčių! Vup vup!
Čia mane Augustė prigavo netyčia Brooklyn'o parke. Ten visai kita miesto pusė. Pasirodo mes gamtos žmonės. Iš kur gimę, ten ir priklausom:
 Šiandien radau kreidyčių Brooklyn'o parke, tai nešiojaus visą laiką ir visur rašiau savo inicialus, kol nepalikau knygynėlyje (ten per daug excited buvau tarp tokio didelio kiekio knygų). Sustojom vienam parkely papiešt, tai vienas vyras pamatęs mane piešiančią šitą meno kūrinį klausė kiek laiko jau studijuoju grafinį dizainą ir labai skaniai nusijuokė. Pagaliau mane kažkas pripažino. Kūrinio pavadinimas "A.Š. tm ir katiniūks"!

xo xo

1 comment: