The first fake work day

SPOTTED rain in Seaside Heights.
Congratulations! Šiandien prabudau normaliu laiku, nebe 6h, o 9h! Pagaliau tampu regular american. How good is that??!
Savo aklimatizija tikrai džiaugiuosi, bet negaliu pamiršti vakarykštės "darbo" dienos. Kadangi prabudome laaaabai anksti, todėl diena buvo atitinkamai laaabai ilga. Lijo lijo lietus per karaliaus pietus (iš tiesų, tai ne tik per pietus, bet per visą mielą dieną), August and August verkė, o Šarūnė šnarpštė. Todėl pirmiausia kilo klausimas "what to do in Seaside Heights when it rains?" well, that's a really tough question. Google suggests:

  1. Shopping (bet dar neuždirbom nė cento, taip kad netinka)
  2. Crafting (ir namuose galim pažaist dailę ir darbelius)
  3. Catching a show (žiūrėti į pirmą)
  4. Stargazing (visiems lyg ir gerai žinoma, kad per apsiniaukusį dangų nesimato nieko, tai įdomus pasiūlymas...)
  5. Arcade Hopping (tam reikia turėti free quarters, todėl žiūrėkite į pirmą punktą)
Meanwhile August, August ir Šarūnnė ėjo per lietų pas savo chatos šeimininkę pasirašyt dar daugiau popierių, pasidėjo į banką pinigus, surado parduotuvę, esančią kitame kaime, iki kurio 15min pėstute. Kadangi baisiai lijo, tai sušlapom kaip šunys. Vėliau laukėm savo pirmosios darbo dienos, kurios...wait for it...nebuvo. Boardwalk'e penki sušalę žmonės, atrakcionai uždaryti, todėl šliaužam namo. O ką dabar veikt? Susipažinom su kaimynais iš Albanijos. Žaidėm žaidimą užklijuok lapuką ant kaktos ir atspėk kas tu, vėleliau žaidėm žadimą AŠ (aš - durys kiaušuotos aligatorius pempė be kojos plaukuotoj Roberto ******). Argi ne puikiais dalykais užsiiminėjam atvažiavusios į US? Taip ir įsivaizdavau savo dienas US. Not. Vis dėlto IN GOD WE TRUST, todėl tikiuosi, kad jis mums padės tapti visavertėmis Amerikos darbuotojomis ir atneš gerą orą.  Mes DAR nebuvom prie vandenyno, nes oras nepalankiai mus pasitinka US. That's just too sad...
Oh well, bet dabar jau išaušo ketvirtoji dienelė, o su ja ir šiek tiek saulelės, tad kaip pasakytų amerikiečiai išlipę iš autobuso:
 BYE EVERYBODY, HAVE A NICE DAY!


xo xo

No comments:

Post a Comment